Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. 7,5x10,5 cm.
11101.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Alföldi rom. Vegyes technika, papír. 13,5x18,5 cm.
11102.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Gesztusok. Vegyes technika, papír. 7x7,5 cm.
11103.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Rudy jelzéssel: Hegyvidéki tó vitorlásokkal. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 57x78 cm.
11104.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
SA jelzéssel, feltehetően XX. sz. első fele-közepe: Üldögélők. Olaj, fa. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 46x38 cm
11105.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Sallai jelzéssel: Pornográf jelenet. Ceruza, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 12,5x11 cm
11106.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Sári jelzéssel: Táj, 1933. Olaj, vászon. 28,5×42 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
11107.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Schröder jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm
11108.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Schwarz L jelzéssel: Virág. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm
11109.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Shakirov S jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. 30×40 cm
11110.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Sinkó jelzéssel: Lányok a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 56x79 cm
11111.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
SL vagy LS monogram jelzéssel: Erdélyi fatemplom. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42x62 cm
11112.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események