Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3397741
11101
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. 7,5x10,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3397739
11102
521
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Alföldi rom. Vegyes technika, papír. 13,5x18,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3397747
11103
521
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Gesztusok. Vegyes technika, papír. 7x7,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3452348
11104
521
Rudy jelzéssel: Hegyvidéki tó vitorlásokkal. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 57x78 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3474080
11105
521
28000
SA jelzéssel, feltehetően XX. sz. első fele-közepe: Üldögélők. Olaj, fa. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 46x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3474191
11106
521
Sallai jelzéssel: Pornográf jelenet. Ceruza, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 12,5x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3426883
11107
521
Sári jelzéssel: Táj, 1933. Olaj, vászon. 28,5×42 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3415743
11108
521
26000
Schröder jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3433347
11109
521
3800
Schwarz L jelzéssel: Virág. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3451079
11110
521
Shakirov S jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. 30×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3365144
11111
521
Sinkó jelzéssel: Lányok a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 56x79 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3466981
11112
521
SL vagy LS monogram jelzéssel: Erdélyi fatemplom. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42x62 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események