Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet kaktusszal. Kréta, papír, üvegezett fakeretbenn 40x28,5 cm
11089.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos park. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm
11090.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Ölelkező formák, 1983. Tus, toll, papír. Paszpartuban. 27,5x20 cm.
11091.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel v. jelzés nélkül: Balaton. Akvarell, papír. Apró szakadással. Papírra kasírozva. 21x30 cm
11092.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz, közte több női akt tanulmány. Klf. technikák, papír, klf, méretekben.
11093.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz, közte több női akt tanulmány. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. Részben sérült.
11094.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz és sokszorosított grafika, közte néhány kevés Dunakanyar. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. Részben sérült.
11095.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: kb. 21 db tanulmányrajz (néhány kivételével portré), többségében vázlatfüzetben, 1955 körül. Ceruza, papír. 23,5x18 és 33x24 cm közötti méretekben.
11096.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Pákh jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 30×41 cm
11097.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
PM jelzéssel: Őszi erdő. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm
11098.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
P Windhaber jelzéssel, XX. sz. eleje: Keleti utca. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5×18,5 cm
11099.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Radics Gábor jelzéssel: Rendkívüli kiadás. Vegyes technika, papír. Kartonra kasírozva. Sérült. 75x90 cm
11100.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események