Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3365981
11113
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó fa. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, a hátoldalán a művész pecsétjével, hajtásnyomokkal, 36×50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3443629
11114
521
Somos jelzéssel: Kikötő. Olaj, farost. 40×28 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3443587
11115
521
Somos jelzéssel: Mediterrán vízpart. Olaj, farost. 40×33,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3443582
11116
521
Somos jelzéssel: Mediterrán vízparti város. Olaj, farost. Bal alsó sarkában kissé sérült. 40×35 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3308273
11117
521
14000
Stiegler jelzéssel: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 60×80,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3490008
11118
521
Szentpály jelzéssel: Virágos réten. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 11,5x14,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3490007
11119
521
Szentpály jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 11,5x14,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3103705
11120
521
Szilágyi jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, karton. Szélein kissé sérült. 30x41,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3350486
11121
521
3200
Szőcs L jelzéssel: 5 db Heti Hetes karikatúra (Hernádi Judit, Bajor Imre, Farkasházy T. stb.). Filctoll, papír, üveg klipsz keretben 30x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3400820
11122
521
Tassy Béla (1942-): Hatvani István portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 40×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3414916
11123
521
Tihanyi F jelzéssel, Vastagh György után: Pipára gyújtó cigánylány. Olaj, vászon. 80x60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3427197
11124
521
14000
Tihanyi jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x100 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események