Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Karikaturisztikus portré (1940?). Vegyes technika, papír. Lap alján ázásnyommal. 29,5×22 cm
11053.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Kisgyerek almával. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 25x17,5 cm
11054.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült fa képkeretben, 29×21 cm
11055.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben, 37x28,5 cm.
11056.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 19,5x29,5 cm
11057.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe a tengerről. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 16,5x28 cm
11058.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe hajókkal. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 16,5x28 cm
11059.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Ladik a vízen. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 19,5x27,5 cm
11060.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Lengyel József portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29,5 cm
11061.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Lóportré. Olaj, farost. Hátoldalán virágzó rét. Apró sérülésekkel. 69x69 cm.
11062.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 10,5x13 cm.
11063.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Megbillent szekér. Rézkarc, papír. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19x26,5 cm
11064.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események