Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3487564
11053
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Karikaturisztikus portré (1940?). Vegyes technika, papír. Lap alján ázásnyommal. 29,5×22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3414220
11054
521
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Kisgyerek almával. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 25x17,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3484069
11055
521
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült fa képkeretben, 29×21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3450066
11056
521
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben, 37x28,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3385406
11057
521
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 19,5x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3385547
11058
521
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe a tengerről. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 16,5x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3385410
11059
521
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe hajókkal. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 16,5x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3450006
11060
521
Olvashatatlan jelzéssel: Ladik a vízen. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 19,5x27,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3401302
11061
521
Olvashatatlan jelzéssel: Lengyel József portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3488696
11062
521
Olvashatatlan jelzéssel: Lóportré. Olaj, farost. Hátoldalán virágzó rét. Apró sérülésekkel. 69x69 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3465937
11063
521
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 10,5x13 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3449991
11064
521
Olvashatatlan jelzéssel: Megbillent szekér. Rézkarc, papír. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19x26,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események