Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3411791
10933
521
3400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Erezet. Monotípia, papír. Plexiüvegezett keretben. 28x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3445004
10934
521
Jelzés nélkül: Fekvő női akt. Akvarell, papír. Hátoldalán ülő női akt ceruzarajz. Lapszéli apró sérüléssel. 38×50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3489979
10935
521
Jelzés nélkül: Gólyák. Olaj, vászon. 17x23 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3385976
10936
521
Jelzés nélkül: Hazafelé. Rézkarc, papír. Gyűrődésekkel. 27,5x33,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3055846
10937
521
3800
Jelzés nélkül: Horgászó és csónakázó gyerekek. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 35,5×48 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
2957835
10938
521
26000
Jelzés nélkül: Isten hozott (erdélyi vagy felvidéki bevonulás magyar katonákkal és lobogókkal). Vegyes technika, szövet, paszpartuban. 18,5x21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3485055
10939
521
Jelzés nélkül: Kárpátaljai magyar templom. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3444945
10940
521
Jelzés nélkül: Katonák komáromnál (1848-49-es forradalom és szabadságharc). Tus, toll, hártyapapír, 16×17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3451671
10941
521
Jelzés nélkül: Kawasaki-motoros. Golyóstoll, papír, 13x19 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3505203
10942
521
Jelzés nélkül: Kikötő. Vegyes technika, papír. 38x54 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3510612
10943
521
Jelzés nélkül: Kisvárosi utca járókelőkkel. Akvarell, papír. Dekoratív fakeretben, 17×35,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3350454
10944
521
Jelzés nélkül: Lányka babákkal. Akvarell, selyem. Foltos. 17x27 cm. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események