Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Jelzés nélkül (Koszta József?): Női portré. Olaj, vászon. Hátoldalán utólagosan felragasztott "Koszta Józsaf művei. 75. Ülő nő. Gróf Andrássy Gyula tulajdona." feliratú címkével. Javított. Apró felületi sérüléssel. 100x70 cm.
10813.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. eleje: Juhász nyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 46×42 cm
10814.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
Jelzés nélkül, XVIII. sz. festő: Portré, olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Fakeretben. 57×46 cm
10815.

Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Jelzés nélkül, XVIII. sz. festő: Női portré, olaj, vászon, restaurált. Fakeretben. 57×46 cm
10816.

Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Jelzés nélkül, 1920-40 körül működött festő: Divatos art deco hölgy brossal. Olaj, vászon. 80×70 cm
10817.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
Molnár jelzéssel: Pihenő lány, 1957. Olaj, farost. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró felületi sérülésekkel. 122x77 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10818.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, feltehetően olasz festő, XX. sz. eleje: Vándor (Dante). Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 45x37 cm
10819.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Jelzés nélkül (Gedő Lipót?): 4 db meseillusztráció. Akvarell, tus, papír. 6,5x8 és 15x11 cm közötti méretekben. Paszpartuban, szélein ázásnyommal
10820.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele, feltehetően magyar festő: Orgonás csendélet. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Hátoldalán 1989 utáni MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív, kopott fakeretben. 85,5x71 cm.
10821.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége, feltehetően osztrák festő: Copfos lányka, 1895. Olaj, fatábla. Sarkaiban kissé sérült. 17,5x12,5 cm
10822.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Hanna Noglinski jelzéssel, XX. sz. eleje: Tulipánok. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 48x43 cm
10823.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele (Szarka László?): Bohóc. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 41x31 cm
10824.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események