Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3430131
10873
521
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Dobroszláv jelzéssel: Szélmalon alkonyatkor. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x45 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3445216
10874
521
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Gyűrődések (cím nélkül). Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 40,5×28,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3411376
10875
521
6500
Drabant L. jelzéssel: A természet varázsa. Olaj, farost. Fakeretben. 50x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3445055
10876
521
Ék Sándor (1902-1975): Kislány babával. Litográfia, papír, jelzett, 38×26 cm. Kartonra kasírozva. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3507917
10877
521
Emeric Beauday jelzéssel, Gabriel von Max után: Jézus beteget gyógyít, 1934. Olaj, vászon, feltekerve, sérült, 95x71 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3450088
10878
521
4400
Endrédy György (1910-1988): Őszi erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett, 38,5×28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
3450086
10879
521
4400
Endrédy György (1910-1988): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
3346182
10880
521
4800
Erdély jelzéssel: Csendélet szoborral és vázával, (1919?). Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 43,5×27,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3444993
10881
521
Farkas jelzéssel: Női aktok. Ceruza, papír. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 61,5×43,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3484097
10882
521
Ferenczy Valér jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 44x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3443556
10883
521
Forrai jelzéssel (Forrai Gábor?): Téli erdő. Olaj, farost. 50×34,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3344127
10884
521
3800
Gaál R jelzéssel, XX. sz. vége: Élet a földeken. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 34x46,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események