Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3364880
10885
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gáborffy jelzéssel: Faluvége libákkal. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 34,5×49,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3400802
10886
521
Gacs Gábor (1930-2019): Juhász Ferenc portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3400800
10887
521
Gacs Gábor (1930-2019): Sarkadi Imre portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3342873
10888
521
Gáspár jelzéssel: Táj. Olaj, farost. 40x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3508180
10889
521
GH jelzéssel (Glatz Henrik?): Városrészlet, 1916. Ceruza, papír. 12×15,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3508162
10890
521
Glatz jelzéssel (Glatz Oszkár vagy fia, Henrik?): Bujáki lány, 1938. Ceruza, papír. 24,5×17 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3489925
10891
521
Gódy Mária jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3503076
10892
521
Grégász M jelzéssel: Imádkozik a király (Ferenc József), 1914. Ceruza, papír. 17x22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3474130
10893
521
Gy. V. jelzéssel: Csendélet. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 31x41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3394374
10894
521
HC jelzéssel: Női akt, 1926. Vöröskréta, papír. Kartonra kasírozva. 32,5×19,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3490049
10895
521
Herrer C jelzéssel: Hangulatos utca. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 20×15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3474337
10896
521
Hidasi J. jelzéssel: Csendélet szőlőkkel. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 27,5×42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események