Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Gáborffy jelzéssel: Faluvége libákkal. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 34,5×49,5 cm
10885.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Gacs Gábor (1930-2019): Juhász Ferenc portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×28,5 cm
10886.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gacs Gábor (1930-2019): Sarkadi Imre portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×28,5 cm
10887.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gáspár jelzéssel: Táj. Olaj, farost. 40x50 cm
10888.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
GH jelzéssel (Glatz Henrik?): Városrészlet, 1916. Ceruza, papír. 12×15,5 cm.
10889.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Glatz jelzéssel (Glatz Oszkár vagy fia, Henrik?): Bujáki lány, 1938. Ceruza, papír. 24,5×17 cm.
10890.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Gódy Mária jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10891.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Grégász M jelzéssel: Imádkozik a király (Ferenc József), 1914. Ceruza, papír. 17x22,5 cm
10892.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gy. V. jelzéssel: Csendélet. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 31x41 cm
10893.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
HC jelzéssel: Női akt, 1926. Vöröskréta, papír. Kartonra kasírozva. 32,5×19,5 cm.
10894.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Herrer C jelzéssel: Hangulatos utca. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 20×15 cm
10895.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Hidasi J. jelzéssel: Csendélet szőlőkkel. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 27,5×42 cm
10896.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események