Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

H jelzéssel: Hajó vagy hadihajó, 1914 augusztusa. Ceruza, papír. Papírra kasírozva. 10,5×16 cm.
10897.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Ilyés L jelzéssel: Golyókkal játszó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20x16 cm
10898.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Jelzés nélkül (Istókovits Kálmán?): Aktok. Rézkarc, papír. 16,5×10 cm
10899.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül (Palotás Mária?): Téli erdő. Olaj, vászon. Fakeretben. 60x80 cm.
10900.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül (Rácz István?): Halásztanya. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 32,5×23,5 cm.
10901.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Jelzés nélkül (régi metszet után): Buda a Dunáról lefelé tekintve, rézkarc, papír, 19×26,5 cm
10902.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül (régi metszet után): Buda és Pest, rézkarc, papír, lapszéli apró folttal, 19×26,5 cm
10903.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül (Somló Jenő?): Szent család. Olaj, vászon. Sérült. Hátoldali felirat szerint a festmény eredeti mérete 80x100 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 34x54 cm
10904.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül (XX. sz. első fele): Almahámozó. Olaj, vászon. Javított, sérült. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 27,5x22,5 cm
10905.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül (XX. sz. első fele-közepe): Nagyváros. Akvarell, papír, lapszéli kisebb szakadással, 30×42 cm
10906.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Jelzés nélkül, 2 db rajz egy lapon: Harangláb tetején sugárba foglalt kereszt, Kakasd, Tolna; Fiait saját vérével etető pelikán a hódmezővásárhelyi templom szószékén. Tus, toll, hártyapapír, lap széle vágott, 18,5×17 cm
10907.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül, Derkovits után: Végzés. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 32,5×28 cm.
10908.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események