Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3473948
10921
521
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Expresszív alakok. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 22x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3137054
10922
521
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Vörös és fekete. vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Üvegen kisebb repedésekkel. 41x77,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3355237
10923
521
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Gondolattöredékek. Olaj, farost, fakeretben, 60×41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3446369
10924
521
Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Görgeteg. Olaj, farost. Apró felületi kopásokkal. Fakeretben. 43,5x56 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3474151
10925
521
8500
Jelzés nélkül: Alakok. Vegyes technika, papír, jobb felső sarkában címkével, keretben, 70x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3490054
10926
521
Jelzés nélkül: Alföldi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben, 19,5×27,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3444999
10927
521
Jelzés nélkül: Álló női akt. Kréta, papír. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 38,5×24,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3418386
10928
521
Jelzés nélkül: Angyal a város felett. Rézkarc, papír. 14x23,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3505207
10929
521
Jelzés nélkül: Cirkusz. Olaj, karton. 64x44 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3444950
10930
521
Jelzés nélkül: Csatakép tanulmányok (1848-49-es forradalom és szabadságharc). Tus, toll, hártyapapír, hajtásnyomokkal, 10×36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3474186
10931
521
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Fakeretben. 35x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3446413
10932
521
3800
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 29×24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események