Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Bart (?) jelzéssel, XX. sz.vége/XXI sz. eleje: Crescendo. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 28,5×19,5 cm
10861.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Bart (?) jelzéssel, XX. sz.vége/XXI sz. eleje: Gettó. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 15x10 cm
10862.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Beregi Vilmos (?-1970): Téli táj, Szolnok. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kisebb szakadásokkal. 28,5×20,5 cm
10863.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőiskola. Akvarell, ceruza, papír. Lap bal felső sarkában törésnyommal. 29,5×13 cm. Üvegezett keretben.
10864.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőnövendékek. Akvarell, ceruza, papír. 29,5×22,5 cm. Üvegezett keretben.
10865.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
BJ jelzéssel: Lovaskatona. Szén, papír, üvegezett fakeretben, 39,5×28 cm
10866.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Bor jelzéssel: Színes táj. Olaj, farost. 30x22 cm. Dekoratív fakeretben.
10867.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Böröcz jelzéssel, (XX. sz. végi naiv festő): Bábolnai ménesudvar ötösfogattal, 1995. Olaj, farost. Fakeretben. 47x79 cm
10868.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
C. M. jelzéssel: Bibliai jelenet, 1870. Ceruza, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. Hajtásnyomokkal. 18×23,5 cm.
10869.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Crisan jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 60×50 cm
10870.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Dési Huber jelzéssel: Táj. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 49,5x37 cm
10871.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Dobó jelzéssel: Pécs, Balokány, 1930. Pasztell, papír, 31,5x47,5 cm, üvegezett fakeretben.
10872.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események