Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3297116
10861
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bart (?) jelzéssel, XX. sz.vége/XXI sz. eleje: Crescendo. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 28,5×19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3295746
10862
521
Bart (?) jelzéssel, XX. sz.vége/XXI sz. eleje: Gettó. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 15x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3341465
10863
521
Beregi Vilmos (?-1970): Téli táj, Szolnok. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kisebb szakadásokkal. 28,5×20,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3484086
10864
521
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőiskola. Akvarell, ceruza, papír. Lap bal felső sarkában törésnyommal. 29,5×13 cm. Üvegezett keretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3484089
10865
521
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőnövendékek. Akvarell, ceruza, papír. 29,5×22,5 cm. Üvegezett keretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3431722
10866
521
BJ jelzéssel: Lovaskatona. Szén, papír, üvegezett fakeretben, 39,5×28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3350447
10867
521
Bor jelzéssel: Színes táj. Olaj, farost. 30x22 cm. Dekoratív fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3485640
10868
521
15000
Böröcz jelzéssel, (XX. sz. végi naiv festő): Bábolnai ménesudvar ötösfogattal, 1995. Olaj, farost. Fakeretben. 47x79 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3428250
10869
521
C. M. jelzéssel: Bibliai jelenet, 1870. Ceruza, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. Hajtásnyomokkal. 18×23,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3490012
10870
521
Crisan jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 60×50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3507138
10871
521
Dési Huber jelzéssel: Táj. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 49,5x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3361664
10872
521
Dobó jelzéssel: Pécs, Balokány, 1930. Pasztell, papír, 31,5x47,5 cm, üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események