Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

10849.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
18 db rajz. Klf. technikák, papír, részben jelzett, többségében jelzés nélkül. Klf, méretekben.
10850.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
10851.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
AB jelzéssel: Nádas. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 21×29 cm
10852.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
10853.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
AForey jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet vadkacsával. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Kardos Henrik és Társa pápai festékkereskedő 1920-30 körüli bélyegzésével. Dekoratív, sérült fakeretben. 30x58 cm
10854.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Andrásy R jelzéssel: Téli tanya. Olaj, vászon. Hátoldalán női akt. 40x50,5 cm.
10855.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
B. S. 14 jelzéssel: Rozsdás homok. Vegyes technika, vászon. 40x40 cm
10856.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Wigner Jenő portréja. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, 39×29 cm
10857.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Zsigmondy Richárd portréja. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, 39×29 cm
10858.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Balla B jelzéssel: Jelenet. Olaj, karton 25,5x35 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10859.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Bardi jelzéssel: Hölgy a Vajdahunyad várnál (Városliget, Budapest). Nyomat, papír, 24x34 cm
10860.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események