Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
9 500Ft 25,75EUR, 29,69USD
Ajánlatom:
Ft
Minimális ajánlat:
9 500Ft
Leírás:
AForey jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet vadkacsával. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Kardos Henrik és Társa pápai festékkereskedő 1920-30 körüli bélyegzésével. Dekoratív, sérült fakeretben. 30x58 cm