Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Jelzés nélkül, XIX. sz., feltehetően osztrák festő: Hölgy portré. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 64,5x49 cm
10789.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Fischl jelzéssel: Schönbrunni részlet, 1928. Akvarell, papír. Paszpartuban. 35x24,5 cm
10790.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, feltehetően magyar festő: Női portré. Olaj, vászon. Javított. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakerettel. 65x47 cm.
10791.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, feltehetően magyar festő: Férfi portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel, 70x46,5 cm.
10792.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Erdélyi jelzéssel: Újságot olvasó férfi, 1934. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve, vakráma nélkül. 140x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10793.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Olvashatatlan (Olga...) jelzéssel, Georges Braque után: Csendélet. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 68x48 cm
10794.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Olvashatatlan jelzéssel (Kendra Der...?): Egzotikus szépség legyezővel. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 75x60 cm.
10795.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Ziffer Sándor (?): Csendélet. Szén, papír, jelezve jobbra fent. Paszpartuban. 29,5x20,5 cm
10796.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan (Smith?) jelzéssel, XX. sz. vége: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm.
10797.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Hangulatos táj. Olaj, vászon. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben.
10798.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
G. Müller-Siedenburg jelzéssel: Csendélet homárral és pezsgővel, 1921. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 48x64 cm.
10799.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Jelzés nélkül: Portré. Vegye technika, papír, sérült. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 55,5×78 cm
10800.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események