Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Kürti jelzéssel: Tehenek a tájban. Olaj, vászon. 75x100 cm
10981.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
L. K. jelzéssel (Lotz Károly?): Szarvasmarha. Ceruza, papír. Szakadásokkal. 30×40 cm
10982.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Lampert jelzéssel (Lampért András?): Zöldellő táj. Akvarell, papír, paszpartuban. 27,5×42 cm
10983.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Laura jelzéssel: Tengerpart pálmafákkal. Olaj, vászon. 50×70 cm
10984.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Lendvay L jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vitorlások a holdfényben. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 62×22 cm
10985.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Linke K. jelzéssel, XX. sz. eleje: Csendélet. Olaj, karton. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 18x25 cm
10986.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
M.S. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 61×45 cm
10987.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Marotta jelzéssel: A természet ölén. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
10988.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Mathis jelzéssel: Táj (Erdély?). Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 41x28,5 cm
10989.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
MB jelzéssel: Színes város. Olaj, vászon. Sérült fakeretben. 50x40 cm
10990.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Mészáros E jelzéssel: Kisváros. Akvarell, papír, jelzett, elszíneződésekkel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5×21,5 cm
10991.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Mikita Elemér (XX. sz. első fele): Csendélet dinnyévek. Olaj, karton. Jelzett. Fakeretben. 39x29,5 cm
10992.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események