Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3412697
10981
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kürti jelzéssel: Tehenek a tájban. Olaj, vászon. 75x100 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3379303
10982
521
8500
L. K. jelzéssel (Lotz Károly?): Szarvasmarha. Ceruza, papír. Szakadásokkal. 30×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3446400
10983
521
Lampert jelzéssel (Lampért András?): Zöldellő táj. Akvarell, papír, paszpartuban. 27,5×42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3364943
10984
521
Laura jelzéssel: Tengerpart pálmafákkal. Olaj, vászon. 50×70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3415233
10985
521
Lendvay L jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vitorlások a holdfényben. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 62×22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3473928
10986
521
Linke K. jelzéssel, XX. sz. eleje: Csendélet. Olaj, karton. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 18x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3431291
10987
521
8500
M.S. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 61×45 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3414285
10988
521
15000
Marotta jelzéssel: A természet ölén. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 30×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3094230
10989
521
Mathis jelzéssel: Táj (Erdély?). Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 41x28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3444019
10990
521
MB jelzéssel: Színes város. Olaj, vászon. Sérült fakeretben. 50x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3490039
10991
521
9500
Mészáros E jelzéssel: Kisváros. Akvarell, papír, jelzett, elszíneződésekkel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5×21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3415555
10992
521
Mikita Elemér (XX. sz. első fele): Csendélet dinnyévek. Olaj, karton. Jelzett. Fakeretben. 39x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események