Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Faraday portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11041.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Fosszília, 2006. Litográfia, papír. Művészpéldány EA XI/XIII számozással. 20x20 cm
11042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Litográfia, papír. Művészpéldány E.A. 22/16 számozással. 45x31 cm
11043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 22x16 cm.
11044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel: Halásztanya. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19x29,5 cm
11045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm
11046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30x37 cm
11047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgyek, arcok. Tus, karton. 9,5×6 cm
11048.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Olvashatatlan jelzéssel: Itatás (lovak, ménes). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésnyommal, 17,5×24 cm
11049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Olvashatatlan jelzéssel: Járókelők az esőben. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésnyomokkal és ázásfolttal, 23,5x18 cm
11050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan jelzéssel: Jedlik Ányos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Karacs Teréz portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39×29,5 cm
11052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események