Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3401364
11041
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Faraday portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3438327
11042
521
Olvashatatlan jelzéssel: Fosszília, 2006. Litográfia, papír. Művészpéldány EA XI/XIII számozással. 20x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3438368
11043
521
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Litográfia, papír. Művészpéldány E.A. 22/16 számozással. 45x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3450059
11044
521
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 22x16 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3450004
11045
521
Olvashatatlan jelzéssel: Halásztanya. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3489990
11046
521
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3415280
11047
521
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3361767
11048
521
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgyek, arcok. Tus, karton. 9,5×6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3444918
11049
521
Olvashatatlan jelzéssel: Itatás (lovak, ménes). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésnyommal, 17,5×24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3507807
11050
521
Olvashatatlan jelzéssel: Járókelők az esőben. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésnyomokkal és ázásfolttal, 23,5x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3401315
11051
521
Olvashatatlan jelzéssel: Jedlik Ányos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3401296
11052
521
Olvashatatlan jelzéssel: Karacs Teréz portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39×29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események