Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
12 000Ft 32,52EUR, 37,50USD
Ajánlatom:
Ft
Minimális ajánlat:
12 000Ft
Leírás:
Olvashatatlan (A Siola?) jelzéssel , XIX. sz. második fele: Portré. Olaj,vászon. Hátoldalán Société de Peinture Parisienne Vienne raglapjával. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36×29,5 cm