Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

19793.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:  Magyarország Mezőgazdasága Országos Kiállításokon. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.;  Csoma Zsigmond: Kertészet és polgárosodás. Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig. Centrál-Európa Alapítványi Könyvek sorozat 6. kötete. Bp., 1997, Centrál Európa Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.;  Magyar Mezőgazdaság 1000 éve. Rövid áttekintés. Bp., 2000, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés.;
19794.

Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19795.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Karlheinz Weißmann: Schwarze Fahnen, Runenzeichen. Die Entwicklung der politischen Symbolik der deutschen Rechten zwischen 1890 und 1945. Düsseldorf, 1991, Droste. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19796.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

3 db - Lisztóczky László: Erdélyi arcok. + Kővári László: Erdély régiségei és történelmi emlékei. + Barta János: A "Tündérkert" romlása. Kiadói egészvászon és papírkötés, jó állapotban.
19797.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Cartledge, Bryan: Megmaradni. A magyar történelem egy angol szemével. John Lukács előszavával. Szerk.: Rácz Árpád. Rubicon-Könyvek. Bp., 2016, Rubicon, 587+5 p.Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19798.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Jakob Schmitz: Historische Wertpapiere. Das Handbuch für Sammler und Liebhaber alter Aktien und Anleihen. Düsseldorf-Wien, 1982, Econ Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19799.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Rolf Hochhuth - Hans-Henrich Koch (szerk.): Kaisers Zeiten. Bilder einer Epoche. München-Berlin, 1973, Herbig. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19800.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1942 A Magyarságtudomány c. folyóirat I. évf 1., és 2 . száma. Szerk Ortutay Gyula 157-303p. + A magyarságtudományi Intézet évkönyve 1941-42.
19801.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19802.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Kurt Halbritter: Adolf Hitlers Mein Kampf. Gezeichnete Erinnerungen an eine Große Zeit. München-Wien, 1975, Carl Hanser Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19803.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
10

Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
19804.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft