Meisner, Heinrich Otto: Újkori oklevél- és irattan. (Kézirat.) Bp., 1954, Levéltárak Országos Központja, 110 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel.
Dedikált - Bucsay Mihály, Dr: Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben, Budapest, Balás. 1942. A Középdunai Protestantizmus Könyvtára, 3. kötet, Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben Halléban, Jénában és más hét német egyetemen, úti emlékkönyve alapján, kiadói papír kötésben, 52 p.,
Anna Maria Liberati - Fabio Bourbon: Az ókori Róma. Birodalom, mely egykor a világ ura volt. Ford.: Varga Edith. [Bp.], én., Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Borsányi György: Kun Béla. Politikai életrajz. Bp., 1979, Kossuth, 425+(3) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, a könyv végén kissé hullámos lapokkal.