Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

Meisner, Heinrich Otto: Újkori oklevél- és irattan. (Kézirat.) Bp., 1954, Levéltárak Országos Központja, 110 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel.
19937.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dedikált - Bucsay Mihály, Dr: Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben, Budapest, Balás. 1942. A Középdunai Protestantizmus Könyvtára, 3. kötet, Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben Halléban, Jénában és más hét német egyetemen, úti emlékkönyve alapján, kiadói papír kötésben, 52 p.,
19938.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gergely Ernő: A magyarországi bányásztársadalom története 1867-ig. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban
19939.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Anna Maria Liberati - Fabio Bourbon: Az ókori Róma. Birodalom, mely egykor a világ ura volt. Ford.: Varga Edith. [Bp.], én., Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19940.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tarr László: A kocsi története. Bp., 1978, Corvina, 279+1 p. 2., bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19941.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Borsányi György: Kun Béla. Politikai életrajz. Bp., 1979, Kossuth, 425+(3) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, a könyv végén kissé hullámos lapokkal.
19942.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Svéd László szerk.: Megforgatott világmegforgatók. Bevezetőt írta: Göncz Árpád. 1994, Politikatörténeti Alapítvány, papírkötés, sarokhajlással.
19943.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ilja Ehrenburg Európa sorsa. Moszkva, 1943. Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. 46p. Korabeli kartonált papírkötésben
19944.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kenedi János: K. belügyi iratfelmérő jelentése a kastélyból. Bp., 2000, Magvető. Kiadói kartonált kötés, kopott papír védőborítóval.
19945.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Varga Csaba: Jel, jel, jel avagy az ABC 30.000 éve története. H.n. 2001, Fríg Kft. Kiadói papírkötés. 463p.
19946.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19947.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Endrődi Sándor: Magyar hölgyek életrajzai. Szerk.: - - . Pozsony-Bp., én., Stampfel Károly. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, festett Gottermayer egészvászon-kötés,
19948.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft