https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Marilla Albanese: Az időtlen India. Történelem, kultúra és művészet a kezdetektől a 13. századig. Ford.: Renner Zsuzsanna, Kiss Csaba. Bp., 2001, Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19781.

Marilla Albanese: Az időtlen India. Történelem, kultúra és művészet a kezdetektől a 13. századig. Ford.: Renner Zsuzsanna, Kiss Csaba. Bp., 2001, Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Bitó László: A korruptokrácia és a belső gyarmatosítás évei 2012-2016. Publicisztikák - esszék. DEDIKÁLT László József újságírónak! 2016, Argumentum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19782.

Bitó László: A korruptokrácia és a belső gyarmatosítás évei 2012-2016. Publicisztikák - esszék. DEDIKÁLT László József újságírónak! 2016, Argumentum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bartha Dénes, Oroszi Sándor: Itt tó van a Tátra ölén... (Erdésztörténeti közlemények XII.) Bp.-Sopron, 1994, Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói papírkötés. Dedikált
1
19783.

Bartha Dénes, Oroszi Sándor: Itt tó van a Tátra ölén... (Erdésztörténeti közlemények XII.) Bp.-Sopron, 1994, Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói papírkötés. Dedikált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fodor István - Diószegi György - Legeza László: Őseink nyomában. A vándorló, honszerző és kalandozó magyarok képes krónikája. Bp., 1996, Magyar Helikon - Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19784.

Fodor István - Diószegi György - Legeza László: Őseink nyomában. A vándorló, honszerző és kalandozó magyarok képes krónikája. Bp., 1996, Magyar Helikon - Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Mint nemzet a nemzettel... Tudományos tanácskozás a magyar-horvát kiegyezés 140. évfordulója emlékére. / Kao narod s narodom... Konferencija u spomen 140. obljetnici Hrvatsko-ugarske Nagodbe. Szerk.: Sokcsevits Dénes. Bp., 2011, Croatica, 213+(3) p. Magyar és horvát nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19785.

Mint nemzet a nemzettel... Tudományos tanácskozás a magyar-horvát kiegyezés 140. évfordulója emlékére. / Kao narod s narodom... Konferencija u spomen 140. obljetnici Hrvatsko-ugarske Nagodbe. Szerk.: Sokcsevits Dénes. Bp., 2011, Croatica, 213+(3) p. Magyar és horvát nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Wegerer, Alfred von: Der Ausbruch des Weltkrieges 1914. Band I-II. Kiadói egészvászon kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.
1
19786.

Wegerer, Alfred von: Der Ausbruch des Weltkrieges 1914. Band I-II. Kiadói egészvászon kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
István Sörös: Pyramiden im Wasser, schwebende Steine. (Vízben álló piramisok, lebegő kövek). Német nyelven. Felsőörs, 2001, Mandorfi Bt. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19787.

István Sörös: Pyramiden im Wasser, schwebende Steine. (Vízben álló piramisok, lebegő kövek). Német nyelven. Felsőörs, 2001, Mandorfi Bt. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
1
19788.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.
1
19789.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években IV. kötet: XXVII-XXXVII. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.
1
19790.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években IV. kötet: XXVII-XXXVII. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években VI. kötet: XLII-L. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
1
19791.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években VI. kötet: XLII-L. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1
19792.

A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz