Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

Nagy Miklós (szerk.): Magyarország képekben. Honismertető album I-II. Békéscsaba, (1989, Helikon - Közgazdasági és Jogi kiadó). Kiadói félvászon-kötés, reprint.
19853.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Maurizio Scarpari: Az ősi Kína. A kínai civilizáció a kezdetektől a Tang-dinasztia végéig. (I. sz. 10. század.) Ford.: Székely András. Bp., 2000, Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19854.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

[Baden-Powell, Robert Stephenson]: Egy angol altábornagy kémkedése. Sir Robert Baden-Powell önvallomásai. Ford.: Ruttkay György. Bp., [1915], Lampel R., 98 p. Átkötött papírkötésben, kissé sérült borítóval.
19855.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Csehszlovákiai nonkomformisták A magyar kisebbség helyzetéről és a nemzetiségi kérdésről. Demokrata Független Lap. 2 db szamizdat kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19856.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19857.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Allen, Thomas B.: 50 szupertitkos dokumentum a történelem irattárából. Előszó: Peter Earnest igazgató, Nemzetközi Kémmúzeum. 2009, Geographia. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19858.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19859.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kristó Gyula - Makk Ferenc: Az Árpádok. Fejedelmek és királyok. 2000, Szukits Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19860.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db - Márki Sándor: magyar középkor. Bp., 1914, Élet. + Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935 Káldor. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19861.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Erdősi Károly: Múmiák és minaretek. Bp., Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
19862.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Halász Zoltán: A Pulszkyak. DEDIKÁLT! 1987, Kozmosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19863.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db - Árpád-kori legendák és intelmek. A válogatás, a bevezető tanulmány, a jegyzetek és a szöveggondozás Érszegi Géza munkája. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp., 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 kötetben. Bp., 1985, Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír dísztokban, ex libris-szekkel.
19864.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft