Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

Kovrig Ilona: Pannonia. Officina Képeskönyvek. Bp.,1939.,Officina. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel
19841.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19842.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19843.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szilády Áron és Szilágyi Sándor (szerk.) Név - és tárgymutató a Török-magyarkori államokmánytár I.-VII. kötetekhez. Bp., 1874. Hoffmann és Molnár. 92p. Félvászon kötésben
19844.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban. + I. B. Brasinszkij: Szkíta kincsek nyomában. Ford.: Kovanecz Ilona. Bp.,1985,Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
19845.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19846.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Große Geschichte des Dritten Reichs und des Zweiten Weltkriegs. München-Köln, 1989, Naturalis Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19847.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hóman Bálint: A magyar történetirás első korszaka. Pécs, 1923. Dunántúl 30p. Kiadói, kissé sérült papírborítóval
19848.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lukinich mre: Báthory István erdélyi fejedelem és lengyel király (1533-1586.) emlékezete. Születésének négyszázadik évfordulóján Bp., 1935. Stephaneum Ny. 23 p. Tűzve, kiadói papírborítóban. lyukasztva
19849.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Radics Géza: Eredetünk és őshazánk. Gondolatok és észrevételek László Gyula professzor a "kettős honfoglalás" elmélete körül. H.n., 1993, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. 87p.
19850.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19851.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Varga Éva Mária: Magyarok szovjet hadifogságban (1941-1956) az oroszországi levéltári források tükrében. Ruszisztikai Könyvei XXIII - Sussica Pannonicana. Szerk.: Krausz Tamás. Bp., 2009, Russica Pannonicana, 391+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19852.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft