Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

Wolfgang Fleischer: Unternehmen Barbarossa 1941. Wölfersheim-Berstadt, 1998, Podzun-Pallas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19769.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kiss József: A pesti invalidus ház jászkunsági földesurasága 1731-1745. Értekezések a történeti tudományok köréből 114. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19770.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kiss József: A magyar kormányzat európai látóköre 1848-ban. Értekezések a történeti tudományok köréből 108. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítón foltokkal, volt könyvtári példány.
19771.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Pesti Sándor: Az újkori magyar parlament. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. Választási rendszerek. Bp., 1997, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés.
19772.

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:
Pesti Sándor: Az újkori magyar parlament. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
Választási rendszerek. Bp., 1997, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db 1848-as kiadvány: 1848 március 15 - egy nap története, Solymossy Péter: tavaszi szél 1848 a magyar sajtó tükrében. Nemzeti Könyvtár
19773.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Cai Guo-Qiang. I am the Y2K bug. Kunsthalle Wien. Wien, 1999, Walther König. Német nyelvű kiállítási katalógus. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
19774.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Jonathan Spence: To Change China. Western Advisers in China. New York, 2002., Penguin. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
19775.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Giles MacDonogh: After the Reich. From the Liberation of Vienna to the Berlin Airlift. London, 2008, John Murray. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
19776.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A budai basák magyar nyelvű levelezése I. 1553-1589. Szerk.: Takáts Sándor, Eckhart Ferenc, Szekfű Gyula. Bp., 2011, Históriaantik, 4+VI+2+546+4 p. Reprint kiadás! Kiadói kartonált papírkötés.
19777.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Horváth Miklós - Olekszandr Pahirya: Kényszerkirándulás a Szovjetunióba. Magyar deportáltak a KGB fogságában - 1956. [Bp.], 2012, Argumentum, 407 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19778.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zsigmond Károly: A Genersichek és utódaik. Marosvásárhely, 2015, MasterDuck. Kiadói papírkötés
19779.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A magyar történelem képeskönyve. Össezáll.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+(2)+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
19780.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft