Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

19757.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Éva Garam: Funde byzantinischer Herkunft in der Awarenzeit vom Ende des 6. bis zum Ende des 7. Jahrhunderts. Bp., 2001. 432p. Kiadói papírkötésben
19758.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Skoda Zoltán: Hungária és a középkori pápaság történeti időrendje a legújabb kutatások tükrében. 2024, Skoda Zoltán. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19759.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Sipos János: In the wake of Bartók in Anatolia. Bp., 2000. European Folklore institute.  Kiadói kartonált papírkötésben 221p.
19760.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

E. Varga: Die Grosse Krise und Ihre politische Folgen. Wirtschaft und Politik 1928-1934. Moskau, 1934. 221p. Egészvászon kötésben
19761.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Féner Tamás (főszerk.): Kor-képek 1956. Bp., 2006, MTI. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19762.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Scherr, Johannes: Germania. Zwei Jahrtausende deutschen Lebens. Kulturgeschichtlich geschildert von - - . Stuttgart, é.n. (cca 1880), W. Spemann. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19763.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19764.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Busics-Tóth: A királyi öl hossza. Rekonstruálható-e az egykori hosszmértékegység. Bp., 2020, Magyarságutató Intézet. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19765.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Debreczeni József 2 műve: A 2006-os ősz. 2012, DE. HUkönyv. ; Az új miniszterelnök. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések.
19766.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19767.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19768.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft