Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

Deutschlands Denkmal der Völkerschlacht, das Ehrenmal seiner Befreiung und nationalen Wiedergeburt. 1813-1913. (Leipzig, 1913, Breitkopf & Härtel), 128 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban.
19901.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Zolcer János: Gorbacsov titkai. Az ember, aki megváltoztatta a világot. Bp., 2020, Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19902.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

K. Szíjj Ferenc: Túl a Kárpátokon avagy ötvenhatról másképpen. (Egy résztvevő visszaemlékezései és gondolatai.) 2013m, Paczolay Gyula. Kiadói papírkötés.
19903.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Krausz Tamás: Megélt rendszerváltás. Publicisztikai írások 1989-1994. Bp., 1994, Cégér, 319 p. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
19904.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gyarmati György: A Páneurópai Piknik és a határáttörés húsz év távlatából. Sopron - Bp., 2010, Sopron Megyei Város Önkormányzata - L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
19905.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Benda Kálmán: A jozefinizmus és jakobinusság kérdései a Habsburg-Monarchiában. Különlenyomat a Történelmi Szemle 1965. évi 4. számából. (Bp., 1966, Akadémiai Ny.), 387-422 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
19906.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kováts Istvánné, Dr. - Visszapillantó tükör. Dedikált!     Bp., 1983, Szerzői magánkiadás. Kiadói vászonkötésben, sérült papír védőborítóban. Magántörténeti visszaemlékezés a Horthy korszakra.
19907.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szekfű Gyula: Forradalom után. Bp., (1947), Cserépfalvi. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopottas papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
19908.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19909.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ceausescu, Nicolae: Művészet és irodalom. Románia elnöke társadalompolitikai gondolkodásából. Bukarest, 1984, Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19910.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Builders of the Ancient World. Marvels of Engineering. Washington, D. C., én., National Geographic Society. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19911.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Statistischer Überblick über die Niederösterreichischen Güter des Prinzen Philipp v. Sachsen-Coburg-Gotha 1898. Wien, 1898., Verleger Prinz Philipp vo Sachsen-Coburg-Gotha'sche Güterdirection, 16 p. Kiadói papírkötés, régi bélyegzésekkel, az utolsó lapon és a hátsó borítón kis sérüléssel.
19912.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft