Bagyinszki Zoltán: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven.191p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Bagyó János: Gr. Széchenyi István közlekedésügyi reformja és tevékenysége. Bp., 1913, Athenaeum, 191 p. Modern műbőr kötés, a régi borító felhasználásával. Ex libirssel, fűzés egy helyet szétvált
Esze Tamás: II. Rákóczi Ferenc tiszántúli hadjárata Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 1951. 92p. Kiadói papírborítóval + Szabad Föld téli estél: Vezérfonal Esze Tamás c. előadáshoz. 12p.
[Gábriel Asztrik László] Asztrik Gabriel: Les rapports dynastiques Franco-Hongrois au moyen-age. Bp., 1944, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 111+(1) p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, kissé dohos.
Az 1884-dik évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyülés képviselőházának naplója. VII kötet. Szerk.: P. Szathmáry Károly. Hiteles kiadás. Pest, 1886, Pesti könyvnyomda. 398p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben