Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

Huszár Elemér: Loyolai Szent Ignác. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon-kötés, 286p.
19817.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Mátyás királlyal kapcsolatos 3 db tanulmány, különlenyomat, dráma (dedikált)
19818.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bagyinszki Zoltán: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven.191p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19819.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

N. E. Gun: Eva Braun-Hitler. Leben und Schicksal. Kiel, 1994, Arndt. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19820.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bagyó János: Gr. Széchenyi István közlekedésügyi reformja és tevékenysége. Bp., 1913, Athenaeum, 191 p. Modern műbőr kötés, a régi borító felhasználásával.  Ex libirssel, fűzés egy helyet szétvált
19821.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Esze Tamás: II. Rákóczi Ferenc tiszántúli hadjárata   Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 1951. 92p. Kiadói papírborítóval + Szabad Föld téli estél: Vezérfonal Esze Tamás c. előadáshoz. 12p.
19822.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Apserján György: Élő történelem. Történelemi montázs 1944-1962. Bp., 1984., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
19823.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fadgyas Ferenc: A délczeg őrvezető. DEDIKÁLT! hn., 1985, Szerzői. Kiadói papírkötés.
19824.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Cseh Zita: Az 1956-os forradalom és megtorlás Heves megyei dokumentumai. DEDIKÁLT! Eger, 2006. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19825.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19826.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, laza kötés
19827.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Az 1884-dik évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyülés képviselőházának naplója. VII kötet. Szerk.: P. Szathmáry Károly. Hiteles kiadás. Pest, 1886, Pesti könyvnyomda. 398p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
19828.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft