Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

Vékony Gábor: Dákok, rómaiak, románok. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés + Kosztin Árpád : A dákoromán legenda. Keresztény kultuszhelyek Erdélyben. Für Lajos előszavával. Bp., én., Népszava. Kiadói papírkötés.
19721.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

[Gelléri Mór] Gelléri, Maurice: La Hongrie millénaire. Le passé et le présent. [ Az ezeréves Magyarország multjából és jelenéből.] Bp., 1896, Czettel et Detusch, 161+3 p. + 6 (litográfia) t. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen és a borítón címkével.
19722.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19723.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Felszabadult Hazánk Bp., 1955. Zrínyi katonai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben bronz plakettel. 293p.
19724.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szakai Tosinobu: A japán kendó története. 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19725.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19726.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kiss Gábor: Vas megye 10-12. századi sír- és kincsleletei. Bp., 2000, Magyar Nemzeti Múzeum, 321 p., 103 t., 2 t.fol. Kiadói papírkötésben
19727.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19728.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19729.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Kulissen der Gewalt. Das Reichsparteitagsgelände in Nürnberg. Hrsg.: Centrum Industriekultur Nürnberg. Mit Beiträgen von Ernst Eichhorn, Rudolf Käs, Bernd Ogan, Klaus-Jürgen Sembach, Wolfgang W. Weiss, Siegfried Zelnhefer. München, 1992, Hugendubel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19730.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Báró Szterényi József: Régmúlt idők emlékei. Politikai feljegyzések. Bp.,1925., Pesti Könyvnyomda Rt., 261+1 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal
19731.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Debreczeni József: A miniszterelnök. Antall József és a rendszerváltozás. A szerző, Debreczeni József (1955- ) politikus, politikai elemző, közíró által dedikált példány. Bp., 1998, Osiris. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19732.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft