Porcelán

Tételek száma: 335

2 db Zsolnay gyógyszertári gyógyszeres edény. Fehér mázas, részben kézzel festett, hibátlan 17 cm
11290.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Zsolnay stafír mintás 6 darab csésze 5 darab alátéttel, jelzett.
11291.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Zsolnay búzavirág mintás tálka d: 12,5 cm + virágmintás ékszeres tálka h: 11,5 cm + Exclusiv kisváza m: 8 cm, jelzett.
11292.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Zsolnay porcelán róka, Vuk, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11293.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48
16

11294.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48
10

Zsolnay körtés bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 9 cm + kis tálka
11295.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69

Zsolnay retro süteményes készlet, jelzett, 1 tálon repedéssel, d: 26 cm
11296.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

11297.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

11298.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
14,29

11299.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Zsolnay kislány virággal. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11300.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Zsolnay gyümölcs- és virágmintás hamuzó. Kézzel festett, jelzett (Halász Imréné), minimális kopással, 15,5x10 cm
11301.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft