Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3276045
11314
482
13000
Hollóházi zenekar - hegedűs, harmonikás, fúvós figurák. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, kopással, m: 13-14 cm 2854824
11315
482
3800
Hollóházi porcelán MTK VM Egyetértés 90 tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 18 cm 3294261
11316
482
Hollóházi porcelán nyaklánc medál, jelzett, kézzel festett, hibátlan d: 53mm Eredeti dobozában 3289428
11317
482
Hollóházi Hajnalka mintás kaspó. Jelzett, minimális kopással, d: 19,5 cm, m: 16 cm 3295163
11318
482
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített háromrészes asztali szett: hamuzó, bonbonier, váza. Jelzett, hibátlan. 3295307
11319
482
Hollóházi 4 darab matyó figura. Jelzés nélkül, fehérmázas, m: 11-18 cm 3294282
11320
482
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 14x9 cm 3294280
11321
482
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 14x9 cm 3294185
11322
482
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán tégely, bonbonier, hamuzó. Jelzett, kis kopással. 3258845
11323
482
Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm 2934804
11324
482
4400
Hollóházi riolit historizáló mintás kaspó, sérült, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 16 cm 3182100
11325
482
Hollóházi nagyméretű váza. Virágmintával, jelzett, alján emlékezési felirattal, m: 37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft