Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3149170
11544
482
Aquinum kis kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm 3274933
11545
482
Holland olaj-ecet tartó, jelzett, kopással, m: 21 cm 3273480
11546
482
Fogkefe tartó, fedeles porcelán. Matricás, hibátlan 21 cm 3272910
11547
482
Kínai kézzel festett famille rose dísztál, hibátlan, d: 23 cm 3278110
11548
482
Pirkenhammer Louise szecessziós csészealj. Jelzett, d: 14,5 cm 3278331
11549
482
Vigo spanyol dísztányér, jelzett, d: 25,5 cm 3276596
11550
482
Vintage olaj-ecet kiöntő,, m: 18 cm 3278383
11551
482
Meissen kávés készlet 12 darabja, jelzett. 3277567
11552
482
Pipázó férfi italos flaska, levehető kalappal, jelzés nélkül, m: 28 cm 2911682
11553
482
Reininger Bitter porcelán gyógylikőrös díszüveg, porcelán, jelzéssel, kopással, m: 21 cm 2467164
11554
482
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft