Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2980733
11216
482
150000
Zsolnay kacsa. Áttört keménycserép. cca 1890. Jelzett, mázrepedésekkel 23 cm
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2927577
11218
482
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3142400
11219
482
75000
1883 körül, Zsolnay jardiniere. Magastüzű mázakkal fedett finomfajansz. Gerezdelt testű, pereme ismétlődő áttört minta. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Minimális kopással, 23,5x17x14,5 cm 3291737
11220
482
80000
Hollóházi Erika mintás 82 részes étkészlet. Jelzett, jó darabokkal, kis kopással. 3215736
11221
482
50000
Antik német (Sitzendorf?) kétalakos historizáló gyertyatartó, plasztikus rózsa díszítménnyel, kis sérülésekkel, m: 31 cm 2977672
11222
482
26000
Szász Endre (1926-2003): Hollóházi Porcelán kép. Jelzett, sorszámozott (eltakarva) üvegezett keretben 12x9 cm, 24x25 cm 3291724
11223
482
Hollóházi Erika mintás kávés készlet. Jelzett, minimális pattogzással, teljes. 3291727
11224
482
Hollóházi Erika mintás teás készlet. Jelzett, minimális pattogzással, teljes. 3295254
11225
482
15000
Royal Dux "Ősz" hölgy figura, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm 3293595
11226
482
Herendi "A forrásnál" szobor. Terv: Donner Mária Gertrúd (1902-1986). Fehérmázas, jelzett, hátán egy ütődésből induló repedésvonallal, m: 24 cm 3295298
11227
482
6500
Kispest Porcelán táncoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 3273814
11228
482
100000
Herendi Apponyi mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft