Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3298143
11266
482
Herendi kiöntő fedő nélkül, Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm 3298141
11267
482
3400
Óherendi, Herendi kis váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm 3298136
11268
482
6 db Herendi kis váza, tálka 6-8 cm. Kézzel festett, jelzettek, minimális kopással 3298096
11269
482
Herendi Matyó Madonna. Terv.: Lux Elek. fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 3288906
11270
482
Herendi Apponyi zöld mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 14x9,5 cm 3291685
11271
482
Herendi bobbonier, rózsa fogóval, háncsnyomott felülettel, jelzett, minimális pattogzással, 18x10 cm 3293204
11272
482
Herendi Apponyi purpur mintás kínáló, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3258878
11273
482
Herendi hecsedli mintás porcelán áttört bonbonniere. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan d: 13 cm 3177616
11274
482
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, d: 18,5 cm 3195467
11275
482
Herendi Hamlet. Jelzett, fehérmázas, restaurált, m: 29 cm 3288899
11276
482
Herendi Apponyi zöld mintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 3288903
11277
482
Herendi Apponyi zöld mintás gyűrűtartó tálka, jelzett, hibátlan, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft