Porcelán

Tételek száma: 335

Zsolnay ritka pillangó mintás kaspó, áttört peremrésszel, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11278.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
129,87

11279.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
97,40

11280.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
97,40

Zsolnay áttört mintás fedeles díszedény, cca 19. sz. vége, restaurált, m: 15 cm
11281.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
77,92
11

Zsolnay porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11282.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
64,94

Zsolnay virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11283.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Zsolnay bonbonniere, egyedi festéssel Kézzel festett, jelzett (Orbán Gizi), kis kopással d: 14 cm
11284.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Zsolnay térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23cm
11285.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Zsolnay pohár, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:8 cm Terv: Kovács István
11286.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Zsolnay 2 darab eozin plakett, Magyarország Franciaország bélyegkiállítás Budapest 1984 felirattal, II. Rákóczi Ferenc mellképével, kopással, d: 11 cm + "Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 10 cm
11287.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
22,73

Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, pereménél lecsiszolt, m: 18,5 cm
11288.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Zsolnay kis vakond mintás reggeliző szett 2 tányérja, jelzett, kopással, d: 19 cm
11289.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft