Porcelán

Tételek száma: 335

11375.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
11376.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

11377.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

11378.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,86

11379.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
12,34

Olasz multicolor mázas jardiniere, jelzett, sérüléssel, 28x12 cm
11380.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
8,44

Hummel fiú malacokkal, jelzett, restaurált, sérült, m: 14 cm
11381.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Polonne Retro szovjet porcelán váza. ZIK Kalinin gyár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 46 cm
11382.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Hummel "Harc előtti ima" figura, jelzett, restaurált, m: 10 cm
11383.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Hummel kislány tyúkokkal, jelzett, retaurált, m: 12 cm
11384.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Satsuma porcelán petróleum lámpa, francia réz szerelékkel, jelzett, m: 37 cm
11385.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47
14

3 db porcelán testű baba, vintage ruhákban. 22 cm
11386.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft