Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3221240
11424
482
Staffordshire Myott Royal Mail 2 darab köretes tál, jelzett, d: 21-24 cm 3217323
11425
482
Staffordshire Myott Royal Mail 6 darab mélytányér, jelzett, kis horzsolással, d: 22,5 cm 3187312
11426
482
Dehua porcelán kínai figura, sérült, m: 16,5 cm 3165885
11427
482
3200
Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm 3263288
11428
482
3200
Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm 3263294
11429
482
Kínai porcelán teafűtartó, jelzett, m: 16,5 cm 3187292
11430
482
Rex Valencia 2 darab porcelán figura, jelzett, egyik sérült, m: 22-24 cm 3195471
11431
482
Villeroy & Boch "Rusticana" 3 darab leveses tányér és egy kínáló, jelzett, egyiken erősebb mázrepedés, d: 16-23 cm 3195516
11432
482
Antik Volkstedt kínai sárkány mintával díszített porcelán tányér, jelzet, d: 23,5 cm 3195663
11433
482
cca 1930 Hutschenreuther váza, domború- és virágmintás díszítéssel, jelzett, d: 18 cm, m: 21 cm 3265453
11434
482
3800
Polone váza, madár figurával, jelzett, m: 21,5 cm 3265474
11435
482
Gzhel női figurás váza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft