Porcelán

Tételek száma: 335

Staffordshire Myott Royal Mail 2 darab köretes tál, jelzett, d: 21-24 cm
11424.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
8,44

Staffordshire Myott Royal Mail 6 darab mélytányér, jelzett, kis horzsolással, d: 22,5 cm
11425.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
8,44

Dehua porcelán kínai figura, sérült, m: 16,5 cm
11426.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm
11427.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,39

Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm
11428.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,39

Kínai porcelán teafűtartó, jelzett, m: 16,5 cm
11429.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74
13

Rex Valencia 2 darab porcelán figura, jelzett, egyik sérült, m: 22-24 cm
11430.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Villeroy & Boch "Rusticana" 3 darab leveses tányér és egy kínáló, jelzett, egyiken erősebb mázrepedés, d: 16-23 cm
11431.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Antik Volkstedt kínai sárkány mintával díszített porcelán tányér, jelzet, d: 23,5 cm
11432.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1930 Hutschenreuther váza, domború- és virágmintás díszítéssel, jelzett, d: 18 cm, m: 21 cm
11433.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Polone váza, madár figurával, jelzett, m: 21,5 cm
11434.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
12,34

Gzhel női figurás váza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11435.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft