Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3229965
11436
482
Staffordshire Myott Royal Mail 4 darab nagytányér, jelzett, d: 26,5 cm 3229964
11437
482
Staffordshire Myott Royal Mail 4 darab süteményes tányér, jelzett, d: 20 cm 3230034
11438
482
Staffordshire Myott Country Life 2 darab nagytányér, 6 darab csészealj, kiöntő fedél nélkül, csésze, tejkiöntő. 3230029
11439
482
3400
Staffordshire Myott Country Life 6 darab csésze és 6 darab csészealj, jelzett, d: 14 cm 3271233
11440
482
Német bokszer figura, jelzett, 14x12 cm 3297944
11441
482
Rosenthal Bianchi 4 darab bögre, eredeti dobozában. 3291664
11442
482
7 darab hagymamintás csésze alátéttel, különféle jelzésekkel, d: 10,5 cm, több javítással. 3291679
11443
482
Antik jelzett ezüstözött nyelű tortalapát, h: 26 cm 3291713
11444
482
Schaubach Kunst zenélő puttó. jelzett, m: 13 cm 3293740
11445
482
Hummel kerítésen ülő kislány, jelzett, restaurált, m: 10 cm 3293721
11446
482
Hummel kisfiú sétapálcával, jelzett, restaurált, m: 11 cm 3293720
11447
482
Hummel kisfiú madárral, jelzett, restaurált, m: 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft