Porcelán

Tételek száma: 335

Staffordshire Myott Royal Mail 4 darab nagytányér, jelzett, d: 26,5 cm
11436.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Staffordshire Myott Royal Mail 4 darab süteményes tányér, jelzett, d: 20 cm
11437.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Staffordshire Myott Country Life 2 darab nagytányér, 6 darab csészealj, kiöntő fedél nélkül, csésze, tejkiöntő.
11438.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Staffordshire Myott Country Life 6 darab csésze és 6 darab csészealj, jelzett, d: 14 cm
11439.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
11,04

Német bokszer figura, jelzett, 14x12 cm
11440.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Rosenthal Bianchi 4 darab bögre, eredeti dobozában.
11441.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

7 darab hagymamintás csésze alátéttel, különféle jelzésekkel, d: 10,5 cm, több javítással.
11442.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Antik jelzett ezüstözött nyelű tortalapát, h: 26 cm
11443.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Schaubach Kunst zenélő puttó. jelzett, m: 13 cm
11444.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Hummel kerítésen ülő kislány, jelzett, restaurált, m: 10 cm
11445.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Hummel kisfiú sétapálcával, jelzett, restaurált, m: 11 cm
11446.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Hummel kisfiú madárral, jelzett, restaurált, m: 8,5 cm
11447.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft