Porcelán

Tételek száma: 335

Chodziez 22 részes kávés készlet extra darabokkal, tehén figurális tejszínkiöntővel. Jelzett, jó állapotban, kis kopással. /// Chodzież 22-piece coffee set with extra pieces, featuring a cow-shaped cream jug. Marked, in good condition, with wear.
11387.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
27,60

Wedgwood Barlaston of Etruria "Lugano" 15 részes szervírozó szett, jelzett, jó állapotban.
11388.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

11389.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

ASA Selection 6 darabos design kínáló készlet. Jelzett, hibátlan, 38x24 cm
11390.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
11391.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

5 db porcelán figura. fehér mázas. egy biszkvit 11-24 cm
11392.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69

2 db Hutschenreuter tálka és gyertyatartó. sz: 19 cm kézzel festett, jelzett, hibátlan
11393.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

11394.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

11395.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,39

11396.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69

Sarreguemines dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 32 cm
11397.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Porcelaine de Bruxelles kancsóváza, jelzett, m: 23,5 cm
11398.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft