Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3144870
11412
482
Metzler & Ortloff éneklő csibepár. Jelzett, hibátlan, h: 9,5 cm 3043871
11413
482
3200
cca 1900, Wilhelmsburg Bártfai Emlék dísztál, repedezett mázzal, pereménél kis hajszálrepedéssel, jelzett, fa tartón, 26x20 cm 3030161
11414
482
Ausztria, 19. sz., emlék kiöntő. Jelzés nélkül, repedéssel, kopással, m: 14 cm 3198917
11415
482
2200
Erdei mintás vörösfestett kínáló. cca 19. sz., feltehetően francia vagy német, jelzett, kopással, 30x19 cm 3149479
11416
482
Epiag gyógyszertári porcelán tégely 1719-es formaszámmal jelzett, hibátlan 10 cm 3141672
11417
482
Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm 3298134
11418
482
Fürstenberg porcelán kévés kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 3234844
11419
482
Antik német nagyméretű borkiöntő, restaurált, m: 23,5 cm 3234744
11420
482
Crown Dewon úrihölgy, jelzett, restaurált, m: 18 cm 3179876
11421
482
Wallendorf amazon, ló hiányos, jelzett, 26x22 cm 3179873
11422
482
Antik német porcelán figura, cca 19. sz., jelzett, sérült, m: 11 cm 3217317
11423
482
Staffordshire Myott Royal Mail tál + 4 darab tojástartó + 6 darab poháralátét. Jelzett, kopással, d: 25 cm alatt Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft