Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3295654
11508
482
3 darab porcelán, Hollóházi kutya, Bohemia bögre, csésze, m: 14 cm alatt 3295287
11509
482
2200
Royal Dux porcelán oroszlánkölyök, kézzel festett, lekopott jelzéssel, kis kopásnyomokkal, 14x8 cm 3295328
11510
482
Gránit elefánt kicsinyével. Jelzett, tűzhibával, 16x13 cm 3294898
11511
482
Hüttl Tivadar csésze, Tiszti Kaszinó Ózd felirattal, jelzett, d: 9 cm 3294277
11512
482
Delft Erven Lucas Bols palack, jelzett, m: 16 cm 3294834
11513
482
Hagymamintás pohár. Meissen / Rauenstein, cca 1850, lepattanással, m: 9 cm 3294178
11514
482
Aquincum 2 darab öltözködő kislány figura, jelzett, m: 10 cm 3294200
11515
482
Kalocsai bonbonier és hamuzó, jelzett, kis kopással. 3254354
11516
482
Bad Sebastian porcelán dobozka. Kézzel festett, jelzett, kopott 7 cm 3198973
11517
482
Antik porcelán patikus keverőmozsár, jelzett, kopással, m: 20,5 cm 3201335
11518
482
Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm 3215738
11519
482
Marenda Kanada porcelántestű baba, jelzett, m: 38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft