Porcelán

Tételek száma: 335

3 darab porcelán, Hollóházi kutya, Bohemia bögre, csésze, m: 14 cm alatt
11508.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Royal Dux porcelán oroszlánkölyök, kézzel festett, lekopott jelzéssel, kis kopásnyomokkal, 14x8 cm
11509.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
7,14

Gránit elefánt kicsinyével. Jelzett, tűzhibával, 16x13 cm
11510.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Hüttl Tivadar csésze, Tiszti Kaszinó Ózd felirattal, jelzett, d: 9 cm
11511.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15

Delft Erven Lucas Bols palack, jelzett, m: 16 cm
11512.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Hagymamintás pohár. Meissen / Rauenstein, cca 1850, lepattanással, m: 9 cm
11513.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Aquincum 2 darab öltözködő kislány figura, jelzett, m: 10 cm
11514.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Kalocsai bonbonier és hamuzó, jelzett, kis kopással.
11515.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11516.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Antik porcelán patikus keverőmozsár, jelzett, kopással, m: 20,5 cm
11517.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
11518.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Marenda Kanada porcelántestű baba, jelzett, m: 38 cm
11519.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft