Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3215362
11532
482
Royal Porzellan fehérmázas váza, jelzett, m: 12,5 cm 3260871
11533
482
Pingvin figura, címkével jelzett, m: 17 cm 3217549
11534
482
Drasche porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kopással 15x12 cm 3218643
11535
482
Lengyel söröskorsó, jelzés nélkül, feliratos, m: 17 cm 3254518
11536
482
Szombathely Iseum és püspöki palota 2 db Decobex dísztányér. Limitált kiadás, matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm 3282303
11537
482
Schlaggenwald asztaközép és fedeles kínáló alátéttel, cca 1940, h: 26 cm 3282044
11538
482
Royal Dux váza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 3271567
11539
482
3200
ASA Selection 4 darabos sárga posztmodern design váza szett. Újszerű, jelzett, 13,5x11 cm 3282008
11540
482
Wallendorf virágmintás váza, jelzett, m: 14 cm 3177903
11541
482
Kínai váza, jelzés nélkül, kopással, m: 30 cm 3219892
11542
482
3200
Oscar Schlegelmilch aranyozott váza, jelzett, kopással, m: 25 cm 3274388
11543
482
Kínai miniatűr tubákos fiola, leírással, dobozában, m: 3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft