Porcelán

Tételek száma: 335

11216.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
487,01

11218.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
389,61

11219.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
243,51
11

Hollóházi Erika mintás 82 részes étkészlet. Jelzett, jó darabokkal, kis kopással.
11220.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
259,74
13

11221.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
162,34

11222.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
84,42

Hollóházi Erika mintás kávés készlet. Jelzett, minimális pattogzással, teljes.
11223.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
64,94

Hollóházi Erika mintás teás készlet. Jelzett, minimális pattogzással, teljes.
11224.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
64,94

Royal Dux "Ősz" hölgy figura, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
11225.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
48,70

Herendi "A forrásnál" szobor. Terv: Donner Mária Gertrúd (1902-1986). Fehérmázas, jelzett, hátán egy ütődésből induló repedésvonallal, m: 24 cm
11226.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Kispest Porcelán táncoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11227.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
21,10

11228.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
324,68

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft