Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2856722
11241
482
Herendi Apponyi mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, belül virágvíz által hagyott foltcsík, m: 17 cm 3288973
11242
482
Herendi Apponyi zöld mintás fedeles leveses csésze rózsa fogóval, alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 16 cm, m: 10 cm 3288925
11243
482
15000
Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, d: 29,5 cm 3217556
11244
482
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm 3180750
11245
482
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 3181290
11246
482
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Jelzett, kézzel festett, m: 14 cm 3298147
11247
482
9 Herendi kiöntő kis tálka, gyűrűtartó, hamus, stb Kézzel festett, jelzett, kis kopással egyiken, másikon 8-12 cm + 1 Zsolnay tálka 3293572
11248
482
Herendi borivó. Fehérmázas, jelzett, m: 18,5 cm 3293127
11249
482
Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott m:13 cm, d: 15 cm 3295169
11250
482
Herendi Hecsedli mintás szervírozó készlet. Szervírozó tál 38x28 cm, tálak d: 20,5 cm, jelzett, 2. oszt. jelzés, hibátlan. 3294273
11251
482
Herendi Indiai kosár multicolor mintás falióra, jelzett, hibátlan, működő szerkezettel, d: 28 cm 3177794
11252
482
Herendi Beethoven büszt. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, m: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft