Porcelán

Tételek száma: 335

11241.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
51,95

Herendi Apponyi zöld mintás fedeles leveses csésze rózsa fogóval, alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 16 cm, m: 10 cm
11242.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
51,95

Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, d: 29,5 cm
11243.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
48,70

Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm
11244.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
51,95

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11245.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
58,44

11246.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
51,95

9 Herendi kiöntő kis tálka, gyűrűtartó, hamus, stb Kézzel festett, jelzett, kis kopással egyiken, másikon 8-12 cm + 1 Zsolnay tálka
11247.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

Herendi borivó. Fehérmázas, jelzett, m: 18,5 cm
11248.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott m:13 cm, d: 15 cm
11249.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

Herendi Hecsedli mintás szervírozó készlet. Szervírozó tál 38x28 cm, tálak d: 20,5 cm, jelzett, 2. oszt. jelzés, hibátlan.
11250.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

Herendi Indiai kosár multicolor mintás falióra, jelzett, hibátlan, működő szerkezettel, d: 28 cm
11251.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96
19

11252.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft