Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3124123
11229
482
40000
Herendi kígyófüles kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm 3288961
11230
482
30000
Herendi Apponyi zöld mintás nagytányér szett, 6 darab, jelzett, 2 tálon repedésvonallal, d: 25,5 cm 3293129
11231
482
30000
Herendi Apponyi fantázia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:28 cm, eredeti dobozában 3293125
11232
482
30000
Herendi Poisson mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett (jubileumi 1939), aranyozás kissé kopott, 9x9 cm. 3181298
11233
482
19000
Herendi Apponyi zöld mintás asztali lámpa. Jelzett, koszos, de eredeti búrával, szerelék fa részén hiánnyal, m: 41 cm 3278687
11234
482
30000
Herendi Viktória mintás porcelán fali tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik. d: 28 cm 2829570
11235
482
22000
Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros öltözet. Terv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, h: 26 cm 3274545
11236
482
26000
Herendi 13 darab klf kisebb tárgy, közte Pheasant, Bird and Insect mintás kistálka, illetve egyéb különleges mintákkal, hibátlan. 3272943
11237
482
Herendi táncoló juhász. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 3291703
11238
482
26000
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, m: 33,5 cm 3293563
11239
482
22000
Herendi táncoló juhász. Jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm 3293122
11240
482
22000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft