Porcelán

Tételek száma: 335

11229.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
129,87

Herendi Apponyi zöld mintás nagytányér szett, 6 darab, jelzett, 2 tálon repedésvonallal, d: 25,5 cm
11230.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
97,40

Herendi Apponyi fantázia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:28 cm, eredeti dobozában
11231.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
97,40

Herendi Poisson mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett (jubileumi 1939), aranyozás kissé kopott, 9x9 cm.
11232.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
97,40

11233.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
61,69

Herendi Viktória mintás porcelán fali tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik. d: 28 cm
11234.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
97,40

11235.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
71,43

Herendi 13 darab klf kisebb tárgy, közte Pheasant, Bird and Insect mintás kistálka, illetve egyéb különleges mintákkal, hibátlan.
11236.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
84,42

Herendi táncoló juhász. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11237.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
51,95

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, m: 33,5 cm
11238.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
84,42
10

Herendi táncoló juhász. Jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
11239.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
71,43

Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
11240.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
71,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft