Porcelán

Tételek száma: 335

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
11338.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

11339.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db Hollóházi porcelán plakett: TIT, Határőrség
11340.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11341.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,60

Zepter hat személyes porcelán étkészlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan.
11342.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
149,35

11343.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
71,43

Meissen kagylót tartó angyal figurájával díszített szenteltvíztartó, jelzett: kardos RB jelzés, kis kopással, 40x25 cm
11344.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
97,40

11345.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
84,42

11346.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

11347.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
55,19

11348.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
64,94

11350.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
77,92

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft