Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3232578
11351
482
12 személyes német mokkás készlet, kétféle mintás csészékkel. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással 3248702
11352
482
Rosenthal váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm, d: 19 cm 3278126
11353
482
22000
Ludwigsburg porcelán nemesi férfi figura. cca 19. sz. első fele, jelzett, szalagdarab- és ujjhiánnyal, m: 22,5 cm 3273745
11354
482
Meisseni porcelán mokkás készlet, Hiányos, négy darabos: kanna, cukordoboz, tejkiöntő, csésze Szecessziós, kézzel festett, jelzett, kopással Kanna 16 cm 3273757
11355
482
3 db Augarten rózsa mintás váza és cukordoboz . m: 15 cm-ig, kézzel festett, jelzett, hibátlan 3272908
11356
482
13000
cca 1920/30 Victoria Czecho-Slovakia japonizáló 10 személyes készlet, grátisz csészealjjal, jelzett, 1-1 kis pattogzással. 3177853
11357
482
15000
Wallendorf kecskével játszó puttó. Mázas és biszkvit porcelán, jelzet, hibátlan, 18x20,5 cm 3273430
11358
482
2 db Goebel cicás porcelán fényképtartó. Festett, jelzett, hibátlan 12x10, 10x8 cm 3218595
11359
482
15000
Aquincum Porcelángyár: Galambos lány. Jelzett, hibátlan, Terv: Ősz Szabó Antónia. 1970 körül, m: 24,5 cm /// Aquincum Porcelain Factory: Girl with a Dove. Marked, flawless. Design: Antónia Ősz Szabó. Around 1970, height: 24.5 cm. 3101803
11360
482
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt 3194344
11361
482
WS&S Wilhelm Schiller & Sohn ághalmon fekvő fiú figurális tárolóedény. cca 1880/90, jelzett, kis kopással, h: 14 cm 3234575
11362
482
Rosenthal art deco táncos akt, jelzett, restaurált, hiányos, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft