Porcelán

Tételek száma: 335

Herendi pisilő puttó. Terv.: Nemes György. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11448.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Antik porcelán petróleumlámpa test, m: 22,5 cm
11449.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

3 db Meisseni porcelán mokkás csésze, 4 db aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kisebb sérülésekkel,
11450.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Royal Strattford Toscana reggeliző készlet, fajansz. matricás, jelzett. hibátlan
11451.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

11452.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,58

Kaiser mid-century váza, fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Kaiser mid-century vase, white glazed, signed, flawless, height: 27 cm
11453.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

cca 1960, Hutschenreuther 8 személyes gyümölcsleveses tál alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
11454.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,64

Japán főnixmadár mintás süteményes tányér szett, 7 darab, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
11455.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69

Régi kínai vékonyporcelán fedeles leveses csésze alátéttel, kanállal. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm
11456.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,64

1980 Delft főnixmadár mintás kínáló, jelzett, 23x30 cm
11457.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Meissen 5 darab klf tárgy: váza, ékszeres edény, szószos edény. 2. oszt. jelzéssel, kopással, m: 23 cm alatt
11458.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Porcelán csiga asztaldísz, m: 6,5 cm
11459.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft