Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3293094
11448
482
Herendi pisilő puttó. Terv.: Nemes György. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3292984
11449
482
Antik porcelán petróleumlámpa test, m: 22,5 cm 3286033
11450
482
3 db Meisseni porcelán mokkás csésze, 4 db aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kisebb sérülésekkel, 3293424
11451
482
Royal Strattford Toscana reggeliző készlet, fajansz. matricás, jelzett. hibátlan 3296244
11452
482
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, közte ritkább készletekkel. 3296355
11453
482
Kaiser mid-century váza, fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Kaiser mid-century vase, white glazed, signed, flawless, height: 27 cm 3296299
11454
482
4200
cca 1960, Hutschenreuther 8 személyes gyümölcsleveses tál alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 16 cm 3296286
11455
482
Japán főnixmadár mintás süteményes tányér szett, 7 darab, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 3294841
11456
482
4200
Régi kínai vékonyporcelán fedeles leveses csésze alátéttel, kanállal. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm 3294316
11457
482
1980 Delft főnixmadár mintás kínáló, jelzett, 23x30 cm 3294223
11458
482
Meissen 5 darab klf tárgy: váza, ékszeres edény, szószos edény. 2. oszt. jelzéssel, kopással, m: 23 cm alatt 3274352
11459
482
Porcelán csiga asztaldísz, m: 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft