Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3296455
11472
482
Aquincum nyulas fiú. Kézzel festett, jelzett, némi tisztításra szorul, m: 14 cm 3296612
11473
482
Antik porcelán csésze és alj, 2-2 db, matricás, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 8 cm, d: 14 cm 3296639
11474
482
Orosz porcelán medve. Kézzel festett, alján lekopott jelzéssel, m: 11 cm 3298090
11475
482
Wallendorf váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm 3279341
11476
482
Az öröm kórusa. Kínai váza. Matricás, jelzett, hibátlan 17 cm, 3265470
11477
482
Coca Cola 2 darab reklámos bögre, m: 7 cm 3273026
11478
482
Antik német emlékbögre, kopással, repedéssel, m: 9,5 cm 3193546
11479
482
Epiag art deco bonbonier. Jelzett, 13x10 cm 3261495
11480
482
Bavaria 3 részes reggeliző szett, jelzett, d: 19,5 cm 3261528
11481
482
Retro német pralinékínáló, festett cseresznyevirág mintával, jelzett, 12x12 cm 3297790
11482
482
Vintage talicska alakú virágtartó, jelzés nélkül, 28x11 cm 3291674
11483
482
Német kézzel festett vándorfiú figura, jelzett, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft