Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3166256
11399
482
3200
Kalocsa Kecel dísztányér. Jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 29 cm 3240122
11401
482
6 darabos színes modern lakberendezési design tárgy, porcelán és üveg, érdekes darabokkal. 2824886
11402
482
Keleti porcelán láma figura, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 8 cm 3282596
11403
482
4200
Inda- és pillangómintás kézzel festett kínai dísztál. Kína, XX. sz., jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm 3233742
11404
482
3200
cca 1940, Bavaria delft festésű asztalközép kínáló. Jelzett, d: 27 cm 3108943
11405
482
Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 3196079
11406
482
WMF kobaltfestéses rózsamintás váza, fém peremezéssel, jelzett, m: 15,5 cm 3263149
11407
482
3800
Arzberg 4 részes szervírozótál készlet, részben jelzett, d: 21-26 cm 3233304
11408
482
3800
2 db Schaubachkunst porcelán váza pár. Aranyozott, jelzett, hibátlan 12 cm 3232051
11409
482
3800
Porcelán levese tál XIX: sz. vége. Matricás, jelzett, kopással 35x22 cm 3258783
11410
482
3800
Reichenbach virágmintás váza, jelzett, m: 34 cm 3182288
11411
482
3800
Spanyol design kancsó. Címkével jelzett, minimális pattogzással, m: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft