Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3289423
11302
482
Zsolnay pillangó mintás kisváza, Jelzett, hibátlan, m: 6 cm 3297741
11303
482
Zsolnay aludt tejes bögre, jelzett, m: 12 cm 3297745
11304
482
Zsolnay gerezdelt testű váza, jelzett, m: 16 cm 3291718
11305
482
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm 3293130
11306
482
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 3295056
11307
482
Zsolnay őzgida pár. Jelzett, hibátlan, 9x6,5 cm 3294174
11308
482
Zsolnay 3 részes szervírozó készlet, jelzett, kopással. 3294170
11309
482
Zsolnay búzavirág mintás hamuzó, jelzett, kis kopással, d: 15 cm 3278415
11310
482
Zsolnay szoknyás bögre, jelzett, népmese motívummal, m: 9 cm 3278397
11311
482
Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm 3274947
11312
482
Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, kopással, h: 12 cm 3274551
11313
482
Zsolnay 3 darab bonbonier, cukortartó, kopással, jelzett. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft