Porcelán

Tételek száma: 335

Osztrák nőalakkal díszített lámpa, működik, restaurált, hiányos, m: 35 cm
11363.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Schierholz historizáló porcelán szobor, jelzett, restaurált, sérült, m: 26 cm
11364.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

11365.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

11366.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

11367.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

11368.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

3 db Augarten zöld virágmintás váza és hamutartó, m: 10 cm-ig, d: 12 cm-ig kézzel festett, jelzett, hibátlan
11369.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

11370.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

11371.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Világhy Árpád (1960-): Padlóváza. Jelzett, m: 41 cm
11372.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

11373.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

11374.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
22,73

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft